Київ
 

Акції

У період проведення акцій будь ласка уточнюйте наявність товару у магазині та резервуйте його.

При зверненні до магазину, вказуйте рік колекції у зв’язку з різною ціною товарів нової та старої колекцій.

 • Знижка 45% на зимову колекцію 2017/2018!

  З 26 лютого 2018 року в мережі спортивних магазинів Драйв-Спорт знижка 45% за дисконтною карткою на зимову колекцію: гірські лижі, сноуборди, льодові ковзани і товари для туризму сезону 2017/2018!

   детальніше
 • Ліквідація зимових колекцій минулих років!

  З 17 жовтня 2017р. в мережі магазинів "Драйв-Спорт" ліквідація зимових колекцій минулих років * зі знижками від 35% до 80% на: гірські лижі, сноуборди, льодові ковзани і хокейну екіпіровку, товари для туризму і скелелазіння, одяг і взуття!

   детальніше
 • Сноуборд комплект USD Pro від 8880 грн.

  Мрія сноубордиста початківця який, ще не заробив свій перший мільйон. Дошка з агресивним дизайном і знаковим лого, що приносить удачу + кріплення + черевики, за смішні для такого комплекту гроші від 8880 грн.!

   детальніше
 • Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!

  «Подарунковий сертифікат» – це ідеальний подарунок на будь який смак, на будь який розмір на будь який вік, на будь який бюджет, на будь яку вагу. Ви можете придбати декілька номіналів на вибір : 200, 600, 1000 грн. та VIP.

   детальніше
 • Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!

  З 25 жовтня 2013 року «Драйв-Спорт» надає спортсменам будь-якого рівня, інструкторам, а також дитячим спортивним школам та їх представникам спеціальні ціни на профільний та допоміжний інвентар, запасні та витратні частини, одяг і аксесуари.

   детальніше
 • Дисконтна картка

  Купляючи екіпіровку та спорядження на суму від 1000 грн Ви стаєте власником дисконтної картци і економите від 5% при кожній покупці в мережі магазинів «Драйв-Спорт».

   детальніше

Підпишися на акції

Розсилка по СМС

+38