Київ
 

Новини

Schöffel: більше 500 перемог

Такий результат давньої і успішної співпраці бренду Schöffel і гірськолижної збірної Австрії.
Грудневі гонки Кубка світу продемонстрували надійність екіпірування Schöffel, перевірене успішними виступами австрійських спортсменів.


У Валь Гардені друге і третє місце в супергіганті зайняли Макс Франц (Max Franz) і Маттіас Майер (Matthias Mayer).
Анна Файт (Anna Veith) відзначила своє повернення в Кубок перемогою в супергіганті у жінок в Валь д'Ізер. Марсель Хіршер (Marcel Hirscher) виграв гігантський слалом в Альта Бадіі.


Таким чином, австрійські гірськолижники набрали 500 призових результатів, зароблених на Кубку світу в екіпіровці Schöffel. Зима 2017/18 вже дев'ята за рахунком, коли спортсмени, тренери та персонал отримують чудовий комплект Schöffel.

Екіпірування включає в себе спускові костюми для різних дисциплін гірських лиж, персоналізовані сумки з пуховою курткою, а також курткою Ventloft, лижними штанами, різними флісовими кофтами в офіційних кольорах збірної - білому, сірому й червоному.


Фанати збірної Австрії також можуть придбати екіпіровку своїх кумирів.

Директор компанії Петер Шоффель (Peter Schöffel) заявив: "Кращим спортсменам лижної збірної Австрії потрібне надійне екіпірування з оптимальним поєднанням технологій і функціональності. Я дуже задоволений нашою успішною співпрацею з лижною збірною Австрії, яка продовжується вже багато років!"