Київ
 

Новини

Takeya: заглянемо в майбутнє

Компанія Takeya спеціалізується у виробництві термосів для фітнесу.
Фахівці Takeya відмінно знають, як не замерзнути в холоди. А ще Takeya ділиться фітнес прогнозом на майбутній рік. Що нового в фітнесі чекає нас в 2018?


1. Фітнес + стрімінг
Дедалі більшого поширення набуває спілкування зі своїми улюбленими тренерами і заняття онлайн. Сучасні технології сприяють тісному спілкуванню, обміну результатами між людьми, яким важко зустрітися оффлайн.

2. Фітнес образ
Тенденція по проникненню спортивного стилю в повсякденне життя буде зберігатися. Дизайнери із задоволенням переносять спортивні образи в свої колекції. Аксесуари - навушники, спортивні сумки, флягикилимки для йоги - вже невід'ємна частина міського пейзажу.


3. Тренування з тваринами
Так правда! Фітнес з тваринами - тенденція, яка з'явилася в 2017 і буде безсумнівно розвиватися у 2018. І, якщо ви поки не готові взяти своє кошеня на урок йоги, спробуйте почати з пробіжки з собакою, як з більш звичного варіанту.

4. Технології
Якщо у вас все ще немає фітнес-браслета, то, швидше за все, він стане вашим новорічним подарунком. Сучасні технології роблять фітнес більш результативним, зрозумілим і цікавим сучасній людині. Різні мобільні додатки дозволяють займатися фітнесом і відстежувати результати, не витрачаючи купу грошей і часу на групові заняття в клубах.


5. Бокс
Помітна тенденція в фітнесі, яка відсвяткує своє тріумфальне повернення в 2018. Бокс - відмінне тренування для м'язів всього тіла, поєднання силового і кардіонавантаження, прекрасний спосіб позбутися негативних емоцій і стресу.

6. ДНК
Популярність набирає система підбору індивідуальних тренувань на основі аналізу ДНК. Прийнято вважати, що так простіше і швидше домогтися бажаного результату. Спробуйте в 2018, якщо ви все ще не тренуєтеся по персональній програмі.

7. Циклічне голодування
Багатьох цікавить питання ефективного метаболізму в якості складової частини процесу загального оздоровлення організму. І якщо ви ще не дотримуєтеся персональних рекомендацій вашого дієтолога, будьте готові підтримати дискусію на цю тему в компанії ваших друзів-ЗОЖників.